İletişim bilgileri

Ul.Makedonija 11 / 1-8 / 1000 Skopje NMK

+389 2 31 21 681

info@bademtour.com

Get Started
Recommended Services
Supported Scripts
WordPress
Hubspot
Joomla
Drupal
Wix
Shopify
Magento
Typeo3

Tur Programı

ST.PETERSBURG (3) THY İLE – VİZESİZ

1.GÜN: Havalimanı THY grup kontuarı önünde saat 11:30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından THY’nin TK401 ile sefer sayılı uçağı ile saat 13.25 ‘de St.Petersburg’a hareket. Yerel saat ile 17.50’de St. Petersburg’a varışı takiben pasaport işlemleri ve rehberimizle buluşma. Yapılacak olan panoramik şehir turunda dünyanın en ünlü mimar ve sanatçılarının en güzel örneklerinin sergilendiği caddeleri ve şehrin tarihi ve turistik yerlerini görme imkanı yakalayacağız. Ünlü yazarların kitaplarında işlenen ünlü Nevsky Prospect, Eski Liman Fenerleri, Darphane, Saat Kulesi, Deli Petro’ nun Heykeli, Kışlık Saray, Saray Meydanı, Amirallik Binası ve Avrora Zırhlısı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer. Serbest zaman ve konaklama otelimizde.

2.GÜN: Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan ve Neva Nehrinin yanında bulunup Çarlık dönemine ait yaklaşık 4 milyon eseri barından, Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden HERMITAGE MUZESI, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabı’na da girmiştir. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan St. Petersburg kanalları tekne turu. Bu turumuzda rehberimiz eşliğinde St. Petersburg’u bir de kanallardan görerek, Neva Nehri’ne kadar uzanıyoruz. Tur bitiminde serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3.GÜN: Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dilediğinizce St.Petersburg’un tarihi ve turistik yerlerini gezebilir veya yerel mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz için extra olarak düzenlenecek olan PETERHOF Turu. Bu turumuzda Finlandiya Körfezi’nde bulunan ve Petro’nun planlarını kendi çizdikten sonra İtalyan mimar Rastrelli’ye inşa ettirdiği yazlık sarayı görme imkanı bulacağız. Paris’teki Versailles’a rakip binası, 150 anıtsal çeşme ve 4 şelalenin süslediği bahçeleri ile muhteşem bir saray kompleksidir. II. Dünya Savaşı sırasında büyük zarar görmesine rağmen tüm ihtişamıyla ilk mimarisine sadık kalınarak restore edilmiştir. Tur bitiminden sonra serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4.GÜN: Sabah Kahvaltısının ardından serbest zaman. Sayın misafirlerimizin saat 12:00 odalarını boşaltmaları ve bagajlarını gösterilen yere koymaları gerekmektedir. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Puşkin Kasabası Turumuza katılabilirler. Bu turumuzda 18. yy’da Katerina tarafından inşa ettirilen ve Çar Kasabası olarak anılan park, saray ve binalar kompleksini görme imkanı bulacağız. 600 hektarlık bir alanı kaplayan kasabanın ana binası Katerina Sarayı. Buradaki Amber Odası son derece ilgi çekici olmasına rağmen özellikle yaz aylarındaki yoğunluktan dolayı birçok turist tarafından ziyaret edilemiyor. Çarlık dönemi aristokrasinin çar ailesi ile buluştuğu bu ünlü kasabada aynı zamanda ünlü şair Puşkin`in eğitim gördüğü okul da yer alıyor. Turumuzun ardından havaalanına transfer. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından saat 18:50’de THY TK 402 sefer sayılı uçak ile İstanbul’a hareket. Saat 21:10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu

Fiyata Dahil Olanlar

THY tarifeli Seferler ile İST-SPB-İST Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri
Havalimanı Vergileri
4* Otelde 3 Gece Oda + Kahvaltı Konaklama
Havaalanı – Otel – Havaalanı Transferleri
Panoramik St. Petersburg Şehir Turu
St. Petersburg Otel Kayıt Ücretleri
Türkçe Rehberlik Hizmetleri
Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

Otel Ekstraları
Öğle ve Akşam Yemekleri
Ekstra Geziler
Uçaklarda 20kg’yi aşan Bagaj Ücreti
Yurtdışı Çıkış Harcı
Dahil olduğu belirtilmeyen bütün hizmetler

Toplanma Yeri ve Zamanı

Havalimanı THY grup kontuarı önünde saat 11:30’da buluşma.

Tur Fiyatları