İletişim bilgileri

Ul.Makedonija 11 / 1-8 / 1000 Skopje NMK

+389 2 31 21 681

info@bademtour.com

EN
Recommended Services
Supported Scripts
WordPress
Hubspot
Joomla
Drupal
Wix
Shopify
Magento
Typeo3

Osmanlı İmparatorluğu’nun 500 seneden fazla hüküm sürdüğü Balkanlar kültürünü geleneklerini ve çok uluslu zengin tarihini, özellikle keşfedilmemiş bakir ve doğal güzelliğini sizlere tanıtmak amacıyla Makedonya’nın Başkenti Üsküp’te 2006 yılında faaliyete başlamıştır.. Acentamız K.Makedonya Devleti tarafından, 4 yıl üst üste olmak üzere 2013-2016-2017-2018-2019 senelerinde en iyi incoming şirketi ünvanına layık görmüştür.

Firmamızın hedefi insana değer veren bir yaklaşımla, sürekli gelişim ve yeniliklerle pozitif bir şirket kültürü yaratmaktır. Şirket, nitelikli insan kaynağını büyümeye giden yolda ayrılmaz bir parçası olarak görmektedir.

Balkan ülkelerinde ki siyasi belirsizliklerden kaynaklanan değişen şartlar ve sektörel trendleri günü gününe takip eden firmamız partneri olduğu acentalarına daima kaliteli hizmetleri doğru ve güvenilir tur paketlerini sunmaktadır.

Tüm Balkan ve Orta Avrupa ülkelerinde partner acentaların ihtiyacı doğrultusunda istenen dilleri konuşabilen tecrübeli rehberlerimiz eşliğinde en iyi konaklama,transfer ve kaliteli Balkan ve yerel mutfağının leziz tadına yerel müzik eşliğinde varmanızı sağlıyoruz.

Bademtour ; Kongre ve Fuar organizasyonları , incentive grupları,B2b toplantılar, Belediye, Dernek ve Vakıf grupları, okullar, spor kulüpleri maç ve kamp organizasyonların da size en mükemmeli sunmaktadır.

Bademtour Balkan Incoming, Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine deneyimli personeliyle kaliteli hizmetiyle Balkanlarda ki dostunuz olmaya devam edecektir.

Bademtour Ailesi olarak bol gezmeli günler dileriz..

Ödüllerimiz